O festivale

Druhý ročník

Festival šumivého vína už 10. června 2023

Největší šumivá bomba vybouchne opět ve Zlíně💣🍾.

Ano, už 10. června od 11 hodin v prostorách parku před Vilou Tomáše Bati ( POD LIPAMI) se na Vás těšíme na největší šumivé akci v ČR.

Festival plný zábavy pro celou rodinu dobrého jídla a především skvělých bublin? Festival je bez vstupného a konzumovat se budou bublinky ze skla. Akce má zprostředkovat autentický zážitek, možnost ochutnat skvělé produkty z celé Evropy.

🥂VÍNO:

Prezentována budou šumivá vína jako Prosecco, Champagne, Cava, Crémant, Sekt a další. Ochutnáte přes 60 typů šumivých vín a třeba zažijete i sabrage. Tady všechny problémy vyšumí :))

🍔GASTRO:

K bublinkám musíme taky něco zakousnout, takže se můžete těšit na Pinsu od Lusso Cuccina, šťavnaté burgery od Comic Cone, Poutine od Racoon truck, paštiky od Hostináře, Asijské speciality od Sushi Hosti a nebo na nebeskou duhovou zmrzlinu od IceBike Unicorn. Navíc celý víkend budou burgery lítat na Čepkově vzduchem na Burger Street Festival.

Nebojte hlady nikdo neumře a když tak jej přepijeme 🙂

👨‍👨‍👧‍👧RODIČE:

Pro tatínky nebo nemilovníky bublinek budou zrzavé bublinky nebo koktejly a zabaví se třeba v dětském E.ON parku na elektrokoloběžkách nebo fotbalových trenažérech.

👶DĚTI:

Součástí festivalu bude i dětská zóna s aktivitami pro děti jako koloběžky, fotbal, skákací hrad, malování na obličej, cukrová vata, výroba vlastních odznaků určitě se děti dloooouho zabaví.

🎁TOMBOLA A CHARITA

Akce bude mít i charitativní podtext, navázali jsme spolupráci s projektem Korunka pomáhá. Součástí bude tombola o zajímavé ceny a část výtěžku bude předán této organizaci.

💃ŽENY:

Kromě hromady bublinek budou mít ženy postaráno i o zajímavý program díky MARY KAY a jejich kosmetickým aktivitám nebo trichologické vyšetření od vlasový wellness Jana Kramářová.

🎲OSTATNÍ:

Na co se ještě můžete těšit?? Skvělá italská káva Hausbrandt, Uděláte si vtipné fotky v našem fotokoutku, a další aktivity připravujeme.

🎼PROGRAM:

Celý festival bude moderován zkušeným speakerem, hudební program na podiu bude vyplněn rozhovory a tombolou.

Opět se ukáže Eliška Lajdová a kapela na Bílo, přijedou Hazafele a nebo dětský sbor Radovánek. Konec festivalu 21:00 – 22:00

Věříme, že se na této výjimečné akci potkáme a společně si užijeme a skvěle zrelaxujeme. ❤️☀

Sledujte událost na Facebooku

2023

Již druhý ročník nejšumivějšího festivalu ve Zlínském kraji

Sledujte nás na Instagramu

d
+30

typů šumivého vína

Hudební produkce

Kapely, živé vystoupení, moderátorka

Občerstvení

Zajímavé jídla, foodtrucky, doplňující pochutiny k bublinám

Pomaháme

Ve spolupráci s ``Korunka pomáhá``

Více než festival

Prostě akce na které nesmíte chybět.

Sledovat událost na Facebooku